The vampire diaries TAG

15. února 2014 v 7:00 | Jana |  Názory

Ahoj,
rozhodla jsem se udělat další TAG o jednom z mých nejoblíbenějších seriálů - Upíří deníky. Momentálně je to asi můj nejoblíbenější seriál ze všech mých oblíbených.
Otázky sjem našla na internetu.

1.Jak ses dostala k tomuto seriálu?
Nejdříve jsem o něm jen párkrát slyšela a protože jsem v té době měla ráda Twilight, tak jsem se o tenhle seriál nezajímala, protože jsem si myslela, že není nic lepšího než Twilight. Po nějaké době ho začli dávat na Nově a tak jsem se na něj podívala. Hned se mi zalíbil, ale pak ho přestali myslím že po 2.řadě dávat. Nedávno běžela 3.řada na Nova cinema a samozřejmě jsem se na ni dívala. Teď čekám, až se někde objeví další díly.

2.Kdo je tvá oblíbená postava?
Na tuhle otázku mám jedinou odpověď, která se nikdy nezměnila a taky nezmění: Nejradši mám Damona. Ze začátku byl sice hajzl, ale i tak mi byl sympatický a měla jsem ho ráda. Postupně se hodně změnil k lepšímu a mám ho ráda ještě více.

3.Pokud by si byla upír, živila by ses zvířecí nebo lidskou krví?
Já si to nedokážu představit, nevím, jak by mi to chutnalo a tak. Ale řekla bych, že asi obojím. Ikdyž, když nad tím tak přemýšlím, tak bych asi nedokázala pít ze zvířátek. Vím, že to zní asi divně, že dávám přednost zvířatům před lidma, ale já mám většinu zvířat fakt hodně ráda. A navíc si myslím, že z lidí bych se mohla vždycky napít jen trochu a oni by žili dál, kdyžto ty zvířátka by to asi neustály. Fakt nevím, jak bych to vnímala a cítila, ale asi bych nakonec pila krev z "pytlíků".

4.Tým Stefan nebo Damon?
Vzhledem ke 2.otázce už asi všichni znáte moji odpověď. Určitě Damon!

5.Jaká je tvá oblíbená nadpřirozená schopnost v tomto seriálu?
Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Líbí se mi skoro všechny ty schopnosti. Super je třeba ovládání lidí, ale kdybych si jednu schopnost mohla vybrat, byla by to jejich rychlost.

6.Pokud by sis mohla zahrát jednu postavu, která by to byla?
První, co mě napadlo, bylo Damon, ale hned jsem si uvědomila, že bych ho nemohla hrát, protože je to má oblíbená postava a vlastně bych ho tam nepotkávala. Kdybych byla jiná postava, mohla bych ses s ním bavit a tak. Asi bych chtěla hrát Elenu. Nemám ji nějak moc ráda, ale kdybych ji hrála, mohla bych chodit s Damonem, takže...

7.Přečetla jsi i knihy?
Přečetla jsem si jen tu úplně první. Nějak moc mě ale nebavila, jen trošku ke konci. V knížce jsou ty postavy trochu jinak popsané a nelíbí se mi. Navíc těch knížek je strašně moc, takže se raději dívám na seriál.

8.Kdo se ti ze seriálu nejvíce líbí?
Myslím, že na tohle už jsem odpověděla, určitě Damon! Je prostě nejhezčí a ty jeho pohledy...

9.Jaký byl tvůj první dojem ze seriálu a změnil se?
Jak jsem psala v první otázce, když jsem o něm jen slyšela, tak se mi hned nelíbil, ale když jsem ho pak viděla, oblíbila jsem si ho. První dojem se mi tudíž určitě změnil a nejem proto, že jsem ho zezačátku neměla ráda, ale hlavně proto, že se mi díl od dílu líbil víc a víc.

10.Kdo je tvůj nejoblíbenější "darebák"?
Já záporné postavy nemám v žádném seriálu nebo filmu moc ráda, ale protože tady ja te záporná postava Damon, tak se můj názor trochu změnil. Damon je prostě nejlepší!

Chtěla bych vás poprosit, ať mi do komentářů nepíšete, co se v dílech, které jsem ještě neviděla (tj.konec 3.série atd.), stalo. Děkuju.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Trochu
Ne

Komentáře

1 Candy Candy | Web | 15. února 2014 v 17:36 | Reagovat

Též mám moc ráda Upíří deníky, pěkný článek :)

2 jana-janisha jana-janisha | Web | 16. února 2014 v 6:42 | Reagovat

[1]: Díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama