Únor 2014

Jedu do Alp

28. února 2014 v 7:00 | Jana |  Informační články

Ahoj,
dneska odpoledne nebo spíše k večeru odjíždím na kratší dovolenou do Alp. Pojedu tam s taťkou, bráchou, kámoškama lyžovat. Vracíme se ve středu.
Nějaké články budou, ale určitě ne každý den. Taky nebudu komentovat články od SB, takže se jim chci předem omluvit.
Ale neplyne z toho pro vás jen to špatné, budu se snažit v Alpách fotit a fotky vám pak dám na blog :)

Doufám, že i tak budete na můj blog chodit.
Mějte se tu krásně a užíjte si víkend a jarní prázdniny, pokud je máte!


Nákupy na internetu - úvod

27. února 2014 v 7:00 | Jana |  Nákupy
Ahoj,
napadlo mě psát článek Nákupy na internetu. Nebudu tady vypisovat, co to je a informace k tomu, protože se všechno dozvíte ve videu.

ODKAZ

Vyřazovací soutěž - Upíří deníky - 1.kolo

24. února 2014 v 7:00 | Jana |  Vyřazovací soutěže
Ahoj,
minulá vyřazovací soutěž skončila a tak jsem udělala novou. Tentokrát bude s postavami ze seriálu Upíří deníky. Vybrala jsem ty hlavní postavy a ty, které jsou nebo byly v seriálu dlouhou dobu. Pravidla jsou pořád stejné.
Doufám, že se vám bude líbit.


Kdo má vypadnout?


Vyhodnocení 5.kontroly SB

23. února 2014 v 7:00 | Jana |  Kontroly SB
Ahoj,
možná jste si všimli, že na blogu byla 5.kontrola SB - neohlášená. SB měly možnost se do 22.2. zapsat.

Tady je vyhodnocení kontroly:

Videa na přání

22. února 2014 v 7:00 | Jana
Ahoj,
občas mi někdo napíše, že by chtěla, abych natočila nějaké video, ale většinou je to jen jeden člověk, takže nevím, jestli to má cenu točit...
Napadlo mě, že bych mohla napsat tento článek a vy byste mi do komentářů mohli psát, jaké chcete ode mě videa.
Na videa mám nápadů dost, takže to neberte tak, že mi došly nápady, ale prostě pokud by vás napadlo něco, co byste chtěli abych natočila, napište mi to sem do komentářů. Nebudu ale točit každé video, o které si napíšete, budu si je vybírat hlavně podle toho, jestli je bude chtít více lidí. Pokud něco bude chtít jen jeden člověk a nebude se mi moc chtít to video natočit, tak ho nenatočím.

Máte nějaké přání na video?


Kresba - ústa

20. února 2014 v 7:00 | Jana |  Kreslení
Ahoj,
minule jsem vám ukázala moji kresbu oka a psala jsem vám, že jsem se o Vánocích snažila trochu kreslit podle videí na internetu. V tomto článku vám ukážu další moji kresbu.

Druhá kresba, kterou jsem kreslila, byly ústa. S těmi jsem si "hrála" celkem dlouho. Bylo to pro mě celkem těžké, ale nakonec jsem to nějak dokreslila, ale není to nic extra.

Růžička z papíru

19. února 2014 v 7:00 | Jana |  Výrobky
Ahoj,
mám tady pro vás návod na výrobu malé růžičky.

Budete potřebovat:
- papír (barvu si vyberte podle toho, jakou chcete mít růžičku)
- tužka
- nůžky
- lepidlo

Postup:
1.Na papír si nakreslete spirálu.

2. Vystřihněte si ji.

3. Spirálu jakoby smotejte od konce do středu. Konec přilepte ke zbytku. A kytička je hotová.

Tip: Je to super jako malá ozdoba třeba na stůl, do nějaké misky nebo když si ji dáte na špejli, tak ji můžete dát do květináče. Nebo si můžete dát do vázy větvičky a růžičky dát na ně.

Líbil se vám návod?


Temné tajemství - 12.díl

17. února 2014 v 7:00 | Jana |  Fotopříběhy

Ela: Na těhle obrazech je naše rodina. Támhle je babička a tam zase teta...

Ikdyž je Lory neznala, bylo jí do pláče. Bylo to, jakoby se to stalo teď, jakoby teď ztratila část své rodiny.

Ela: Lory já vím, že to těžce neseš a nejradši bych už s tím skončila, ale když už ses to dozvěděla, měla bych ti to asi říct celé.
Lory: To bude asi nejlepší.
Ela: Ani nevím, jak to mám říct...prostěpolicie sice viníka nenašla, ale já a tvůj otec víme, kdo to udělal. Viděli jsme ho oknama, jak utíkal, protože jsme nebyli v obýváku, jak asi předpokládal. Bohužel ale nemáme důkazy toho, že tam tu noc byl.
Lory: A kdo to byl?
Ela: Otec toho tvého kamaráda, kterého jsi nám představovala.

Lory se vyděsila, nevěděla, co má dělat a co si má myslet. Bylo to, jako by jí někdo praštil do hlavy, byla strašně zmatená.

Jeden den Lory nešla do školy, ale rodiče ji nemohli nechat doma. Ráno byla docela vpohodě, ale když vešla do třídy a uviděla tam Petera, všechno jí to znovu proběhlo hlavou. Nemohla s ním ani mluvit, protože jí to vše připomínala a tak se mu vyhýbala.

1.Líbil se vám díl?
2.Jak to bude s Lory a Peterem dál?


5.kontrola SB - neohlášená

16. února 2014 v 7:00 | Jana |  Kontroly SB
Ahoj,
poslední kontrola SB byla skoro před rokem a tak jsem si řekla, že udělám novou, protože SB moc nekomentujou. Já teď taky moc nestíhám a chápu, že vy asi taky ne, ale byla bych ráda, dkyby jste aspoň občas kometovali (někteří nekomentují vůbec).

Do komentářů napište:
1.přezdívka
2.blog
3.Chceš zůstat v mých SB? Jestli ano, proč?

Zapisovat se můžete do 22.2.2014!


The vampire diaries TAG

15. února 2014 v 7:00 | Jana |  Názory

Ahoj,
rozhodla jsem se udělat další TAG o jednom z mých nejoblíbenějších seriálů - Upíří deníky. Momentálně je to asi můj nejoblíbenější seriál ze všech mých oblíbených.
Otázky sjem našla na internetu.

1.Jak ses dostala k tomuto seriálu?
Nejdříve jsem o něm jen párkrát slyšela a protože jsem v té době měla ráda Twilight, tak jsem se o tenhle seriál nezajímala, protože jsem si myslela, že není nic lepšího než Twilight. Po nějaké době ho začli dávat na Nově a tak jsem se na něj podívala. Hned se mi zalíbil, ale pak ho přestali myslím že po 2.řadě dávat. Nedávno běžela 3.řada na Nova cinema a samozřejmě jsem se na ni dívala. Teď čekám, až se někde objeví další díly.

2.Kdo je tvá oblíbená postava?
Na tuhle otázku mám jedinou odpověď, která se nikdy nezměnila a taky nezmění: Nejradši mám Damona. Ze začátku byl sice hajzl, ale i tak mi byl sympatický a měla jsem ho ráda. Postupně se hodně změnil k lepšímu a mám ho ráda ještě více.

3.Pokud by si byla upír, živila by ses zvířecí nebo lidskou krví?
Já si to nedokážu představit, nevím, jak by mi to chutnalo a tak. Ale řekla bych, že asi obojím. Ikdyž, když nad tím tak přemýšlím, tak bych asi nedokázala pít ze zvířátek. Vím, že to zní asi divně, že dávám přednost zvířatům před lidma, ale já mám většinu zvířat fakt hodně ráda. A navíc si myslím, že z lidí bych se mohla vždycky napít jen trochu a oni by žili dál, kdyžto ty zvířátka by to asi neustály. Fakt nevím, jak bych to vnímala a cítila, ale asi bych nakonec pila krev z "pytlíků".

4.Tým Stefan nebo Damon?
Vzhledem ke 2.otázce už asi všichni znáte moji odpověď. Určitě Damon!

5.Jaká je tvá oblíbená nadpřirozená schopnost v tomto seriálu?
Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Líbí se mi skoro všechny ty schopnosti. Super je třeba ovládání lidí, ale kdybych si jednu schopnost mohla vybrat, byla by to jejich rychlost.

6.Pokud by sis mohla zahrát jednu postavu, která by to byla?
První, co mě napadlo, bylo Damon, ale hned jsem si uvědomila, že bych ho nemohla hrát, protože je to má oblíbená postava a vlastně bych ho tam nepotkávala. Kdybych byla jiná postava, mohla bych ses s ním bavit a tak. Asi bych chtěla hrát Elenu. Nemám ji nějak moc ráda, ale kdybych ji hrála, mohla bych chodit s Damonem, takže...

7.Přečetla jsi i knihy?
Přečetla jsem si jen tu úplně první. Nějak moc mě ale nebavila, jen trošku ke konci. V knížce jsou ty postavy trochu jinak popsané a nelíbí se mi. Navíc těch knížek je strašně moc, takže se raději dívám na seriál.

8.Kdo se ti ze seriálu nejvíce líbí?
Myslím, že na tohle už jsem odpověděla, určitě Damon! Je prostě nejhezčí a ty jeho pohledy...

9.Jaký byl tvůj první dojem ze seriálu a změnil se?
Jak jsem psala v první otázce, když jsem o něm jen slyšela, tak se mi hned nelíbil, ale když jsem ho pak viděla, oblíbila jsem si ho. První dojem se mi tudíž určitě změnil a nejem proto, že jsem ho zezačátku neměla ráda, ale hlavně proto, že se mi díl od dílu líbil víc a víc.

10.Kdo je tvůj nejoblíbenější "darebák"?
Já záporné postavy nemám v žádném seriálu nebo filmu moc ráda, ale protože tady ja te záporná postava Damon, tak se můj názor trochu změnil. Damon je prostě nejlepší!

Chtěla bych vás poprosit, ať mi do komentářů nepíšete, co se v dílech, které jsem ještě neviděla (tj.konec 3.série atd.), stalo. Děkuju.