Kouzla

10. října 2011 v 7:00 | Jana |  Názory
Ahoj,připravila jsem si pro vás nějáká jednoduchá kouzla,která znám.Nebude jich moc,protože většina co znám jsou strašně složité.

Jmenování všech karet jak jdou po sobě
Dáme karty někomu promíchat a podíváme se na spodní kartu, když karty vezmeme do rukou, dáme je za záda a přeložíme spodní kartu obráceně na rub karet, a ukážeme je divákům a jmenujeme spodní kartu a tak to děláme i s ostatními kartami; diváci, kteří vidí líc karty si myslí, že proti nám je obrácen rub karet a diví se, jak můžeme postup karet v zamíchaných kartách tak dobře znát.

Vyčarování šátku
Potřebujeme upravenou kouzelnou hůlku a šátek. Hůlka je dutá(např. z papíru). K šátečku pak do jednoho cípu připevníme zahnutou jehlu nebo špendlík. Tento upravený šáteček nasoukáme do hůlky tak, že z ní čouhá poze zahnutá jehla - tu ale diváci nevidí. Hůlku prohodíme papírovou trubičkou, jehla se v ní zachytí a šáteček je v trubičce. Do ní pak z druhé strany stačí jen fouknout a šáteček z ní vyletí ven.

Spojení řetězu
Kouzelník má 2 kolečka,vkaždé ruce jedno.Přiloží je k sobě a nic.Zkusí to ještě jednou.Kolečkem v pravé ruce cinkne o to druhé a je to spojeno.
jak to udělat
K tomuto triku potřebujeme "kolečka" řetězu celkem tři. Dvě jsou již předem pevně spojená, jako u každého řetězu. To třetí, volné, je na gumičce, jejíž druhý konec si přišpendlíme do rukávu saka. Pokud kolečko nedržíme, nemělo by z rukávu čouhat. Sáhneme si pro něj a dáme si ho do ruky, v jejímž rukávě je gumička uchycená - v našem případě v pravém. Nyní je guma napnutá a vše může začít. V levé ruce máme dvě spojená kolečka tak že je vidět jen jedno - druhé ukryjeme v dlani. Když kolečkem v pravé ruce cinkneme o to druhé, musíme kolečko na gumě pustit. To zajede do rukávu a my můžeme divákům dát kolečka spojená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Codíš sem pravidelně?

Ano
Ne

Komentáře

1 welovekoblizci welovekoblizci | 10. října 2011 v 15:37 | Reagovat

Heh dobrý! :D

2 ani1122 (I.C.G.) ani1122 (I.C.G.) | 10. října 2011 v 15:37 | Reagovat

Zajímavé...To první kouzlo znám :)

3 jana-janishka jana-janishka | 10. října 2011 v 15:38 | Reagovat

[1]: diky

[2]: diky moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama